Hudba - NEREZ a LUCIA - zrušeno
Hudba Pro dospělé
NEREZ a LUCIA - zrušeno
Kdy 17.9.2020 | 19:30

Vstupné 350 Kč

Přátelé, jeden z členů skupiny Nerez a Lucia má pozitivní test na Covid 19. Z tohoto důvodu musíme bohužel zrušit koncert.

Vstupenky můžete vracet v pokladně sálů Ústřední knihovny do čtrnácti dnů po konání akce.

Náhradní termín za zrušený koncert z 26. 3. 2020.

Koncert skupiny NEREZ & LUCIA je sestaven z novinek (album Zlom) a z největších hitů původní skupiny Nerez, jako jsou například písně Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu, Do posledního dechu.

Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a natočili desku, která obsahuje 12 převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). Album vychází na CD i LP. Především vinylová verze tak navazuje na klasická alba Nerez Masopust, Na vařený nudli a Ke zdi. Dlouho očekávaná novinka překvapuje žánrovou pestrostí – nahrávka je stylově rozkročená napříč celou Evropou. Můžete se těšit na čardáš, folkovou baladu, reggae, šanson i akustickou pop music, mimořádné pěvecké výkony hlavních protagonistů, rafinované sbory a virtuózní sóla dalších členů skupiny. Texty písní v češtině, slovenštině, hebrejštině, srbochorvatštině či romštině potvrzují nadnárodní ambice celého projektu NEREZ & LUCIA. Vydání alba je podpořeno několika klipy, velkým počtem koncertů v českých a slovenských městech a masivní reklamní kampaní.

Skupina NEREZ & LUCIA vystupuje ve složení

Lucia Šoralová – zpěv

Vít Sázavský – zpěv, viola, kytara

Zdeněk Vřešťál – zpěv, kytara, foukací harmonika, trombon

Grégoire Brun – kontrabas, zpěv

Robert Fischmann – flétny, píšťaly, klavír, perkuse, zpěv

David Lomič – akordeon, tenorsaxofon, zpěv