Výstava - Léto v Artotéce
Výstava Pro dospělé
Léto v Artotéce
Kde Opatov
Kdy 3.8.2021 | 9:00

Vstupné zdarma

Artotéka vybrala ochutnávku obrazů, které je možné si v ní zapůjčit. Na výstavě bude představeno celkem 12 českých umělců různého věku i rozmanitých výtvarných přístupů. Poprvé budou k vidění díla Markéty Zlesákové a Bronislavy Bakule Malé, která po skončení výstavy přibydou do obrazového fondu artotéky. Všechna vystavená díla si lze již nyní rezervovat na webových stránkách. Pro další obrazy vás srdečně zveme k návštěvě artotéky. Výstava se koná ve foyer pobočky Opatov od 2. do 27. srpna 2021.

Při vstupu na výstavu je třeba důsledně dodržovat pravidlo tří R a dbát pokynů knihovníků. Počet návštěvníků je omezen pravidlem 1 osoba na 15 m2. Při návštěvě výstavy je třeba také počítat s hodinovou přestávkou v provozu pobočky.

Vystavení umělci: Bronislava Bakule Malá, Jiří Bernard, Lenka Falušiová, Jana Hubatková, Jana Lochovská, Pavel Mühlbauer, Zuzana Nováčková, Karel Oberthor, Jaroslava Severová, Martina Štochlová, Šárka Trčková, Markéta Zlesáková.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.