Festival - CONiáš: Jste tu?
Festival Pro dospělé, mládež
CONiáš: Jste tu?
Kdy 18.9.2021 | 11:00

Vstupné 80 Kč Pro čtenáře knihovny zdarma.

Tak jako se setkávají sběratelé známek, milovníci koček na výstavách, tak i fanoušci science fiction a fantasy se setkávají na akcích tvz. „conech“ (z anglického convention). Náš con se jmenuje CONiáš a letos se koná už po patnácté! Můžete se těšit na přednášky, deskové hry a hlavně na setkání se spisovateli. Kteří se letos zúčastní? Například Sophie Mackintoshová, Otomar Dvořák, Petr Janeček, Pavel Bareš, Míša Merglová, Karel Doležal a další.

Města ztichla. V potemnělých místnostech září bledým světlem monitory. Z reproduktorů se ozývá opuštěné volání: „Jsi tu? A slyšíš mě? Potřebuji tvoji pomoc!“

Zamrazilo vás v zádech? Je to jen zahájení běžného podvečerního videohovoru, nebo úvodní scéna z duchařského příběhu? Volba je jen na vás, ale ta naše je jasná – duchařina.

CONiáše 2021 můžete sledovat i online. Úplně, nebo částečně, záleží na vývoji pandemické situace. Sledujte náš facebook – http://www.facebook.com/conias.knihovna

Program brzy doplníme!

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.