Výstava - Všichni jsme Afričanky
Výstava Pro dospělé
Všichni jsme Afričanky
Kde Břevnov
Kdy 29.10.2021 | 9:00

Vstupné zdarma

Spolek Komba a Městská knihovna v Praze srdečně zvou na výstavu Ireny Vodákové Všichni jsme Afričanky

Fotografie Ireny Vodákové autorka pořídila během posledních ročníků festivalu Tvůrčí Afrika.

Ze všech těchto nezapomenutelných uměleckých a lidských setkání vám nyní nabízíme alespoň malou ochutnávku v podobě fotografií Ireny Vodákové s názvem Všichni jsme Afričanky. Tato výstava vznikla ve spolupráci spolku Komba s Praha město literatury Městské knihovny v Praze.

Výstava je přístupná v galerii pobočky Břevnov od 4. října do 31. října 2021 v provozní době pobočky. Při návštěvě výstavy je třeba také počítat s hodinovou přestávkou v provozu pobočky.

Irena Vodáková

Irena Vodáková je fotografka na volné noze. S kulturními festivaly Nad Prahou půlměsíc a Tvůrčí Afrika začala spolupracovat v roce 2010, a od té doby je jejich souputnicí. Fotografuje ráda dokument, ale i divadelní představení a jejich vznik. V roce 2000 začala spolupracovat s Divadlem v Dlouhé a také se nalodila na loď Divadla bratří Formanů, se kterým plavbou životem zažívá různorodá divadelní dobrodružství. Velkou radost jí v posledních letech udělala například spolupráce s Janem Balejem, kdy dokumentovala natáčení jeho nejnovějšího animovaného filmu Barevný sen nebo fotografování portrétů pro nakladatelství Triáda a její řadu Hlasy. Také se účastní výstav tvůrců a přátel Divadla bratří Formanů zvaných Imaginárium.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.