Zrakově znevýhodněným čtenářům doporučujeme používat mobilní verzi stránek.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce


Hlavní stránka    Akce    Zkoleduj se v Praze

Zkoleduj se v Praze

čtvrtek21. 12.

Přidaný koncert

Děkujeme, že je vás tolik, co se chcete s námi ZKOLEDOVAT a proto pro velký zájem přidáváme ještě jeden koncert v Praze! Přijďte si s námi poslechnout koledy, jak je neznáte, v podání pražských herců a studentů Gymnázia Přírodní školy, naladit se na svátky vánoční a přispět na dobrou věc! Pomáhat a přitom si společně hrát a zpívat může každý. Zažijte letos Vánoce jinak!

Zkoleduj se je prvním projektem uskupení Surikati z.s., které založil herec Petr Vaněk. Součástí koncertu bude také tržiště s drobnými vánočními dárky. Srdečně vás zvou sdružení Surikati z.s. společně s Gymnáziem Přírodní školou v Praze a Městskou knihovnou v Praze na netradiční koncert pro NOCLEŽENKU Armády spásy.

NOCLEŽENKA je projekt, kdy každý, i Vy, může pomoci konkrétnímu člověku bez domova, který tak bude moci díky příspěvku strávit noc v teple v noclehárně Armády spásy. Nejde však pouze o přespání, člověk bez domova má v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu. Snížené vstupné 150 Kč pro seniory, děti a studenty do 18 let. Vstupenky lze rezervovat pouze za plnou cenu, na pokladně je při jejich placení možné uplatnit slevu (po předložení dokladů). V případě online nákupu se na vstupenky slevy nevztahují.

Více v události akce na facebooku.

Obrázek akce

Hudba
  • Určené pro: dospělé.

Najít v knihovně
  • přetáhnout tlačítko na lištu záložek prohlížeče
  • označit vybrané slovo na jakékoliv prohlížené internetové stránce
  • kliknout na odkaz "Najít v knihovně" na liště záložek prohlížeče
  • automatické vyhledání knížek k tématu v katalogu knihovny

Přihlaste se

Neznáte heslo? SSL zabezpečeno

Vyhledávání

| en