Festival - Mami, tati, dějou se věci 2022
Festival Pro rodiče a děti, dospělé, děti
Mami, tati, dějou se věci 2022
Kdy 10. 9. 2022 | 10:00

Vstupné zdarma

Zveme vás na třetí ročník festivalu, který nabídne divadelní představení, čtení poutavých příběhů, tvořivé dílny pro nejmenší i malý bazar. Přijďte si užít letní den, hrát si, vyrábět nebo si vyměnit školní potřeby a hračky.

Program:

  • 10:00 – 14:00 hodin – Deskohrátky

Člobrdo, domino a pexeso už jsou nuda? Naučíme vás současné moderní hry pro děti, které baví i rodiče.

  • 14:00 hodin – Velký kočičí závod

Workshop pro celou rodinu. Ke startu připravit, pozóóór, svištíme! Micka z obrázkové knížky se chce zúčastnit Velkého kočičího závodu a osedlá si starou pračku. My se k ní připojíme a nad čtením legrační knížky plné koček a myší si vyrobíme papírové závodní autíčko. Když počasí dovolí, uspořádáme i závody.

  • 15:00 hodin – Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Pohádkové představeni studia DAMÚZA. Klasická pohádka K. J. Erbena v provedení čtyř herců, sedmi marionet a jedné plicovačky. To vše kolem jednoho kulatého stolu. Už jste někdy něco slíbili? A vzápětí byste to nejraději vzali zpět? Máte dobré přátele? A jsou někdy tak ochotní, že byste je raději neměli? Už jste se ocitli tváří v tvář nebezpečí? A navíc proto, že jste to slíbili? Rozhodovali jste se někdy mezi touhou a strachem? A jak jste se rozhodli. Představení je vhodné pro děti od čtyř let a jejich rodiče.
Délka představení: 50 minut
Režie: Filip Jevič
Scénografie: Radka Mizerová
Hudba: Kristýna Franková
Hrají: Justin Svoboda, Václav Rašilov, Kristýna Franková, Magdalena Lážnovská

  • 16:00 hodin – Dílna tří kamarádů

Výroba malé ruletky, která dokáže Dlouhému, Širokému či Bystrozrakému přidělovat různé zábavné úkoly.

  • 10:00 – 17:00 hodin – Bazar deskových her a hraček (swap)

Máte doma hračky, ze kterých již Vaše děti „vyrostly“? Rádi byste si obměnili sortiment deskových her na poličce? Přineste je na výměnu. Více zde >>>