Kurz - Ochutnávka tvůrčího psaní
Kurz Pro dospělé, mládež, studenty
Ochutnávka tvůrčího psaní
Kde Dejvice
Kdy 3.10.2022 | 17:00

Vstupné zdarma

Chcete vědět, jak se posunout ve svých textech? Kam je směřovat? Jak překonat tvůrčí blok? Co je tvou silnou a slabou stránkou? Kde ubrat a kde naopak zabrat?

Pošlete nám ukázku ze svých dosavadních textů a přijďte si popovídat o vášni ke psaní a literatuře s podobně zaměřenou skupinou lidí. Začít psát ucelené texty a umět jim dát příslušnou fazónu a štábní kulturu, je jen krůček od vysněné spisovatelské dráhy.

Zájemci o kurz tvůrčího psaní mohou posílat své literární texty a případné dotazy na e-mailovou adresu tereza.hruba@divadloprocity.cz, tel: 732 448 729, kde si je lektorka kurzu vyzvedne.

Lektorka Warana Psavomorecká

Vladěna Magdalena alias Warana Psavomorecká. Warana je absolventkou Literární Akademie Josefa Škvoreckého v oborech Tvůrčí psaní a Redakční práce. Během studií začala pracovat v Lidových novinách, později jako redaktorka webového zpravodajství Týden.cz, přispívala recenzemi v magazínu A2, publikovala v literárním časopisu H_aluze. Je autorkou dvou knih, dále písňových textů, redigovala e-knihy pro Městskou knihovnu v Praze, živí se také jako copywriterka. Kromě psaní tíhne i k ostatním druhům umění – aktivně se věnuje hudbě, dále malbě a grafice. Život na divadelních prknech si ozkoušela nejen při psaní námětů a scénářů, ale i herecky v rámci školního projektu, který vyvrcholil představením ve Studiu Ypsilon.