Hudba - Poklad na stříbrném plátně - Ondřej Havelka
Hudba Pro dospělé
Poklad na stříbrném plátně - Ondřej Havelka
Kdy 8. 2. 2023 | 19:30

Vstupné 490 Kč

Koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers

Držte se pevně svých židlí! Prudký poryv synkop útočí! Když zaválí hot-jazz nebo swing, duše vzlétá, srdce jásá, oči září, nohy křepčí! Výběr nejkrásnějších a podmanivých kusů, českých i amerických, ve zbrusu nové koncertní show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers – POKLAD NA STŘÍBRNÉM PLÁTNĚ.

Koncertní program sestavený z nejhezčích písňových pokladů, které zazněly na filmovém plátně ve třicátých a čtyřicátých letech. Od okamžiku, kdy se zrodil zvukový film, nadšené publikum dychtilo nejen po mluveném slovu, ale hlavně po hudbě a zpěvu. Především hudební komedie a první filmové muzikály byly ve velké oblibě. Vlastně v žádném filmu nesměla chybět aspoň jedna písnička. Proto jsme se rozhodli náš nový koncertní program sestavit z nejhezčích písňových pokladů, které zazněly na filmovém plátně ve třicátých a čtyřicátých letech.

Náš společný zážitek bude jistě umocněn tím, že si v mnoha případech budeme při jejich poslechu vybavovat konkrétní scény, v nichž je většinou prudce zamilovaní hrdinové pěli. A tak zazní nejen sladké i žhavé kusy americké provenience, ale i mnohé nesmrtelné písně z nestárnoucích komedií s Oldřichem Novým, Hugem Hassem, Adinou Mandlovou a dalšími hvězdami českého filmu.