Literatura - S knihovníkem o knihách
Literatura Pro dospělé
S knihovníkem o knihách
Kde Smíchov
Kdy 31. 5. 2023 | 17:00

Vstupné zdarma

Nina Špitálníková: Svědectví o životě v KLDR

Sedm životních příběhů severokorejských uprchlíků, kteří přibližují svůj každodenní život v Korejské lidově demokratické republice. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě.

Tip! Půjčte si knihy Niny Špitálníkové.

Pozor! Je třeba si rezervovat místo, kapacita omezena. Přihlašovat se můžete na webu: www.elpida.cz/program, na emailové adrese: info@elpida.cz nebo na telefonním čísle: +420 272 701 335.

Nový literární pořád S knihovníkem o knihách je určen primárně pro seniory a probíhá ve spolupráci – organizace Elpida a Městská knihovna v Praze, pobočka Smíchov. Lokace konání literárních setkání se bude každý měsíc střídat. Budeme se potkávat buď na pobočce Bělidlo Centra Elpidy (Na Bělidle 34), nebo v pobočce Smíchov Městské knihovny v Praze. Pro každé setkání knihovník zvolí za téma jednu knihu, kterou si představíme a na základě ukázek o ní budeme diskutovat. Prostor bude také pro sdílení Vašich tipů na čtení a pro debatu o knihách obecně.