Workshop - Programování s Microbitem
Workshop Pro dospělé
Programování s Microbitem
Kdy 25. 5. 2023 | 18:00

Vstupné 900 Kč

Programování, smart technologie a propojování elektroniky s reálným světem jsou jednoznačně často zmiňovaná témata. Tento workshop vás uvede do světa programování s mikropočítačem micro:bit, vysvětlíme základní pojmy i stále omílaná slůvka jako internet věcí (IoT). Napíšete si první program nebo Vám třeba poradíme, jak si sestavit domácí zavlažovací systém. V neposlední řadě se dozvíte o možných aplikacích, díky čemuž porozumíte jak nás tyto technologie společně nasměrují k udržitelnější budoucnosti. Kurzem vás provedou zkušení lektoři a makeři z Maker Institute.

Co si vzít s sebou:

  • vlastní notebook
  • doporučujeme myš (počítačovou)

Pozor! Kapacita je omezená, hlaste se přes online formulář. Přihlašování je možné do 21. 5. 2023. Workshop je placený. Jeho cena je 900 Kč. Platí se předem a to přes tzv. Můj účet. Je tedy nutné ho mít. Nebojte, jde zařídit zdarma a za pár minut online. Detaily k platbě pošleme přihlášeným.

Workshop probíhá v rámci akce Mobilní Fablab na náplavce, kterou spolupořádá DOK16 a Maker Institute. Určitě se stavte i mimo akci. Více se dozvíte zde >>>