Zrakově znevýhodněným čtenářům doporučujeme používat mobilní verzi stránek.

skok na hlavní menu | menu sekce Akce


Hlavní stránka    Akce    Tady roste radost

Tady roste radost

pátek12. 4.

Online streaming Brain and Breakfast

Zveme vás na snídani a živý přenos přednášky Josefa Dvořáčka na téma ekologického zemědělství.

Josef Dvořáček bude ve své přednášce sdílet filosofii podnikání SONNENTORU s důrazem na respekt k tradici, přírodě, čisté půdě a ruční práci. SONNENTOR od svého založení patří k průkopníkům ekologického zemědělství. Lokální spolupráce i férové dodavatelské vztahy s pěstiteli a sedláky se odráží na dobrém vnímání značky.

Firma se rok od roku rozrůstá, v současnosti v Čejkovicích na jižní Moravě zaměstnává150 spolupracovníků, přesto si stále snaží zachovat svůj původní rodinný charakter. SONNENTOR seneuzavírá do sebe, sdílí své zkušenosti a pořádá workshopy pro firmy i laickou veřejnost. V roce 2012otevřel ve svém areálu turistický koncept Bylinkový ráj SONNENTOR, který navštíví ročně přes 45.000návštěvníků. Příběh SONNENTORu je svědectvím o tom, že podnikání s ohledem k lidem i k přírodě, vzájemnáúcta k sobě navzájem, ale také třeba ke svým dodavatelům se dlouhodobě vyplácí.

Obrázek akce

Setkání
  • Určené pro: dospělé.

Kdo je Josef Dvořáček

Josef Dvořáček je spolumajitelem a ředitelem společnosti SONNENTOR, která je dnes významným zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. V SONNENTORu najdete spoustu inspirace ztrvalé udržitelnosti i společenské odpovědnosti. Vyvíjí pro produkty nové typy obalových materiálů, které jsoukompostovatelné a minimálně zatěžují životní prostředí, aktivně pracují na snižování energetické náročnosti izávislosti. Rozvíjí lokální spolupráci s ekologickými pěstiteli a sedláky i projekty férového přímého obchodu skonkrétními lidmi v zemích třetího světa. Dělají věci jinak a zásadově neprodávají do nadnárodních obchodníchřetězců. Přesto se stává SONNENTOR obdivovanou značkou. Se svými spolupracovníky vybrali firemní motto:TADY ROSTE RADOST, chtějítím vyjádřit, že to tak cítí, že jejich posláním je v dnešní době přinášet lidem nadšení z bylin, čajů a koření a ze života vůbec. Pokud navštívíte jejich turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR v Čejkovicích na jižní Moravě, určitě na Vás dýchne jejich originální firemní kultura.


Najít v knihovně
  • přetáhnout tlačítko na lištu záložek prohlížeče
  • označit vybrané slovo na jakékoliv prohlížené internetové stránce
  • kliknout na odkaz "Najít v knihovně" na liště záložek prohlížeče
  • automatické vyhledání knížek k tématu v katalogu knihovny

Přihlaste se

Neznáte heslo? SSL zabezpečeno

Vyhledávání

| en