Volná místa
7. 2. 2023, WEBREDAKTOR

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici elektrikář.

Do Městské knihovny v Praze hledáme elektrikáře na plný úvazek. Zázemí je v budově Ústřední knihovny na Mariánském náměstí, ale práce probíhá po celé naší síti. Hledáme nového člena do našeho malého kolektivu údržbářů a elektrikářů.

Stručná náplň práce:

  • Elektrikářské práce – individuální odborné práce v celé síti Městské knihovny v Praze
  • Všeobecná údržba – podíl na všech činnostech vyplývající z požadavků na úsek údržby – práce truhlářské, instalatérské, zednické, lakýrnické, a to v celé knihovní síti.
  • Spolupráce při přesunech majetku a knihovního fondu.
  • Řidič referent.

Požadavky:

  • Střední vzdělání s maturitní zkouškou (elektro), případně střední vzdělání s výučním listem (elektro).
  • Platné oprávnění minimálně § 6 dle původní vyhlášky č. 50/1978 Sb., případně osvědčení elektrotechnik dle NV č. 194/2022 Sb.
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Základní počítačová gramotnost.
  • Dobrá fyzická kondice (manipulace s břemeny).

Nabízíme:

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete strukturované CV ve formátu PDF na email mlp@teamio.eu a do předmětu napište „Elektrikář“.