Přihlaste se

Ještě nemáte účet? Registrujte se
Menu

Úvod    Novinky    Městská knihovna v Praze do odvolání uzavřena

  • MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA! Více informací naleznete zde.
Při ukládání/odebírání akce je nutné být příhlašen!

Městská knihovna v Praze do odvolání uzavřena

Zavřeno
12. 3. 2020, WEBREDAKTORKA01

Městská knihovna v Praze je do odvolání uzavřena. Co to pro vás znamená? Uzavřeny jsou všechny naše pobočky včetně bibliobusů. Jedná se o mimořádné opatření proti šíření koronaviru, které vyplývá z vyhlášení nouzového stavu na základě rozhodnutí Vlády ČR.

Důležité informace

  • Všechny pobočky Městské knihovny v Praze jsou do odvolání uzavřeny
  • Veškeré výpůjčky byly automaticky prodlouženy.
  • Splněné rezervace byly prodlouženy a budou k vyzvednutí po uzavírce.
  • Zpozdné během uzavírky nenabíhá.
  • Stav svého čtenářského konta si můžete zkontrolovat online na www.mlp.cz přihlášením do Můj účet, nebo odesláním e-mailové žádosti na prodlouzeni@mlp.cz (vyplňte číslo čtenářského průkazu do předmětu zprávy).
  • Veškeré kulturní akce jsou zrušeny. Pro zrušené akce hledáme náhradní termíny.
  • Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky zakoupené v hotovosti v pokladně lze případně vrátit až po znovuotevření knihovny. Peníze za vstupenky zakoupené online budeme vracet na základě žádosti zaslané e-mailem na knihovna@mlp.cz. Infolinka k akcím, které byly plánované v sálech Ústřední knihovny je na čísle 222 113 425, případně 222 113 555. Aktuální informace sledujte na webu.

Omlouváme se za způsobené komplikace, těšíme se na shledanou v knihovně, a zároveň zveme k využívání online služeb knihovny.

E-knihovna nabízí více než 1700 titulů. Dostupnost titulů z české i světové klasiky prózy, dramat i poezie ocení zejména studenti, kteří shánějí četbu ze seznamů doporučených knih. Ale nabídka je mnohem širší – detektivky, současná česká beletrie, historické romány, dobrodružné příběhy. Vybírejte z připravených seznamů na www.e-knihovna.cz, nebo hledejte konkrétní titul v katalogu. E-knihy jsou dostupné zdarma a ve třech různých formátech vhodných k prohlížení na monitorech, čtení na mobilech i ve čtečkách.

V případě dotazů na služby knihovny je možné využít e-mail knihovna@mlp.cz, telefon 222 113 555 (v provozní době knihovny) nebo poslat zprávu na www.facebook.com/knihovna. Aktuální informace na www.mlp.cz

Mohlo by vás zajímat

více