Vybíráme pro vás
21. 10. 2020, WEBREDAKTOR

Z důvodu vládních nařízení a aktuální pandemické situace má knihovna od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání zavřeno. Věnujte prosím pozornost aktuálním informacím.

Aktuálně – přehled nejdůležitějších informací

  • Od čtvrtka 22. října 2020 jsou všechny naše pobočky do odvolání uzavřeny
  • Prodlužujeme výpůjčky do 7. prosince 2020
  • Chystáme nové akce online
  • Rozšiřujeme nabídku e-knihovny

Prodlužujeme výpůjčky do 7. prosince 2020

Všechny nezpožděné výpůjčky a splněné rezervace čekající na vyzvednutí automaticky prodlužujeme do týdne od 7. prosince 2020. Zpozdné nenabíhá až do neděle 29. 11. 2020. V případě, že si nemůžete vypůjčené knihy nechat doma do otevření knihovny, můžete je vrátit do biblioboxu u poboček Jezerka, Lužiny a Opatov.

Chystáme nové akce online

Zrušené akce se budeme snažit převést do online podoby. Těšit se můžete například na záznamy rozhovorů se spisovateli a cestovateli, živé přenosy koncertů, debat i autorského čtení. Online akce knihovny naleznete zde >>>

Rozšiřujeme nabídku e-knihovny

Knihovna nabízí ke stažení velký výběr e-knih. Stačí si jen vybrat titul a správný formát ke stažení na www.e-knihovna.cz. Chystáme pro vás tematické výběry i velký seznam školní četby. Jak stahovat e-knihy? Podívejte se na video na https://youtu.be/KwUxSn8MnoE. Doporučené e-knihy najdete každý den v našich novinkách. A těšit se můžete na rozšíření nabídky díky platformě BOOKPORT. Možná už příští týden!