19. 2. 2021, WEBREDAKTOR

Těší nás, že můžeme znovu otevřít alespoň výdejová okna – knihokna, a proto jsme si pro vás připravili něco malého na uvítanou.

Prodloužení průkazu o 3 měsíce

Prodloužení průkazu (registrace) na 15 měsíců (12 + 3). Vypršela vám platnost čtenářského průkazu nebo si chcete prodloužit členství v knihovně včas? Nyní nabízíme možnost prodloužit si průkaz (registraci) o 15 měsíců, místo obvyklých 12 měsíců. Tip! Platnost registrace si můžete prodloužit online.
Více se dočtete zde >>>

5 rezervací zdarma

Každý registrovaný čtenář si může zadat měsíčně 5 rezervací zdarma. Jak? Na webu podle obvyklého postupu nebo telefonicky na čísle +420 222 113 555 nebo na čísle “své” pobočky. Rezervace zdarma platí v době, kdy knihovna funguje v režimu knihoken.

Tip! Zadat rezervace zdarma si můžete také jako online čtenáři. Pak už stačí jen počkat, až se vám rezervace splní, vypravit se k nejbližšímu knihoknu, vzít si s sebou 60 Kč a občanský průkaz a knihy si budete moci hned odnést.

Při návštěvě knihovny prosíme o ohleduplnost. Povinná je ochrana úst a nosu respirátorem třídy FFP2, nutné je dodržovat rozestupy a také organizační pokyny knihovníků.