Bookport
26. 4. 2021, WEBREDAKTOR

Mimořádná kniha, která jako by stavěla most z rozplizlé ruské současnosti přes perestrojku do dob stalinismu.

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT!

Lebeděv Sergej – Hranice zapomnění

Jedna ruská rodina si koupí dům v letní chatové kolonii a zjistí, že jejich pozemek sousedí s pozemkem starého tajemného slepce. Postupně se se starcem sblíží natolik, že do rodiny přímo vroste, pro dospělé začne plnit funkci rádce a pro děti funkci dědečka. Ovšem je v něm cosi zvláštního, cosi, co lidem nedovoluje, aby ho měli rádi. Jakou měl asi minulost? Nikdy o ní nemluví… Po jeho smrti se benjamínek rodiny, který mu byl chtě nechtě nejblíž, vydává po stopách jeho minulosti, zjišťuje, že byl velitelem velikého pracovního tábora a na světlo světa se dostává nejedno pochmurné tajemství.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.
JAK SE PŘIHLÁSIT DO BOOKPORTU – VIDEO NA YOUTUBE

Mohlo by vás zajímat