Bookport
10. 5. 2021, WEBREDAKTOR

Finský student geologie Lennart Falk se pokouší uniknout složitostem světa a východisko hledá v pobytu v zapadlém sibiřském městečku Nachodka, místě „na konci světa“.

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT!

Carlson Kristina – Na konec světa

Před myšlenkami, pochybnostmi, mezilidskými vztahy ani životem člověk nikam neuteče, a to brzy zjistí i Lennart. V sedmdesátých letech devatenáctého století očekává mladík na zapadlém místě jednoduchost, která mu umožní nalézt životní jistotu. Potkává zde však složitější svět nežli očekával a bude se v něm muset zorientovat a nakonec v Nachodce najde i bizarní vyústění svého osudu. Román je vyprávěn nevšedním literárním jazykem a skrývá i detektivní zápletku.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.
JAK SE PŘIHLÁSIT DO BOOKPORTU – VIDEO NA YOUTUBE

Mohlo by vás zajímat