Vybíráme pro vás
3. 6. 2021, WEBREDAKTOR

Můžete se těšit na oceňovaný dánský film Chlast nebo na dokumentární filmy o slavných malířích – třeba o Modiglianim. Nechybí ani projekce pro děti či seniory. Na konci června vás zveme do letního kina.

Pojďte na dobré filmy do kina

Co Kino MKP hraje? Filmy pro děti i seniory. Projekce očekávaných titulů, spojené s kritickou diskusí. Nekomerční artovou produkci, pozapomenuté legendy světové kinematografie, absolventské filmy, dokumenty na aktuální témata, nekonvenční díla, která jinde neuvidíte.

Kde Kino MKP najdete? Projekce se konají v sálech Ústřední knihovny na Mariánském náměstí. Jak se k nám dostanete? Metrem A, tramvají číslo 17 a 18; autobusem číslo 207 a 194. Vstupenky si můžete koupit online nebo osobně v pokladně sálů.

Letní kino

3KinoFest ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze přinese na Mariánské náměstí v Praze letní kino. Sezónu zahájíme třemi filmy ze středoevropské kinematografie, následně se můžete těšit na 3 měsíce plné rodinných filmů, cestopisů, komedií i dramat a to nejen ze střední Evropy. Pokud Vám, stejně jako nám, chybělo kino a skvělé filmy ve společnosti skvělých lidí, navštivte Mariánské náměstí a prožijte kulturu s námi. Úvodní projekce se uskuteční ještě v sálech Ústřední knihovny, ale od července už se můžete každý čtvrtek, pátek a sobotu těšit na projekce pod širým nebem.

Mohlo by vás zajímat

Tip! Info o filmech a dalších akcích najdete na Facebooku. Chcete mít přehled o tom, jaké akce pořádáme? Chcete dostávat informace o filmových projekcích nebo koncertech? Nechte si zasílat pozvánky na akce e-mailem!

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat alespoň jednu z následujících podmínek:

  • negativní RT-PCR ne starší 7 dnů,
  • negativní antigenní test ne starší 72 hodin,
  • prodělané onemocnění covidem-19 v době ne delší než 90 dnů před konáním akce,
  • dokončené očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny uplynulo nejméně 14 dní.

Splnění podmínky je po vyzvání nutné doložit dokladem. Návštěvníky prosíme o dodržování předepsaných rozestupů, v sále s využitím vždy jednoho volného sedadla. Vedle sebe mohou sedět jen osoby z jedné domácnosti. Před vstupem do sálu si dezinfikujte ruce. Respirátor je povinný při vstupu do budovy Ústřední knihovny a po celou dobu konání akce.