Vybíráme pro vás
28. 4. 2022, WEBREDAKTOR

Kino v knihovně stále hraje. Můžete se těšit na artové filmy, zajímavé premiéry, dokumenty nebo filmy o výtvarném umění. Nechybí ani projekce pro děti či seniory. Na konci června vás zveme do letního kina.

Pojďte na dobré filmy do kina

Co Kino MKP hraje? Filmy pro děti i seniory. Projekce očekávaných titulů, spojené s kritickou diskusí. Nekomerční artovou produkci, pozapomenuté legendy světové kinematografie, absolventské filmy, dokumenty na aktuální témata, nekonvenční díla, která jinde neuvidíte.

Kde Kino MKP najdete? Projekce se konají v sálech Ústřední knihovny na Mariánském náměstí. Jak se k nám dostanete? Metrem A, tramvají číslo 17 a 18; autobusem číslo 207 a 194. Vstupenky si můžete koupit online nebo osobně v pokladně sálů.

Mohlo by vás zajímat

Tip! Info o filmech a dalších akcích najdete na Facebooku. Chcete mít přehled o tom, jaké akce pořádáme? Chcete dostávat informace o filmových projekcích nebo koncertech? Nechte si zasílat pozvánky na akce e-mailem!

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.