Bookport
2. 7. 2021, WEBREDAKTOR

Do poklidného svérázného života lidí ve Stříbrné zátoce vstoupí akční developer Mike Dormer, který zde hodlá vydělat peníze a vybudovat nový hotel.

Moyes, Jojo – Stříbrná zátoka

Poznenáhlu jej však vtahuje genius loci tohoto zvláštního místa, kde večer člověka ukolébává mořský příboj, vše je provoněno solí a je možné sledovat hry majestátních velryb a veselých delfínů. Na chuť Mike pozvolna přichází i samorostlým obyvatelům, ať už je to stará dáma Kathleen, která si zajistila doživotní respekt tím, že ulovila obrovského žraloka či její neteř Lisa, žijící zde s desetiletou dcerkou. Lisa se však na Mika velmi zlobí, protože hodlá poklidné městečko narušit stavbou hlučného turistického letoviska. I když se brání, je k němu však stále více přitahována. Lisa se děsí toho, že se opět zamiluje do nesprávného muže.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

BOOKPORT

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT! Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.

Mohlo by vás zajímat