Volná místa
15. 7. 2021, WEBREDAKTORKA01

Hledáme novou kolegyně nebo nového kolegu na pozici hospodářky nebo hospodáře. Kancelář budete mít v budově Ústřední knihovny na Mariánském náměstí.

Náplň práce:

  • nákupy zboží
  • řešení objednávek oprav a servisů s dodavateli
  • vyřizování reklamací
  • sklad kancelářských potřeb
  • zadávání nákupů / oprav / servisů do systému
  • spolupráce s ostatními útvary
  • vyzvedávání velkého objemu zboží (manipulace s břemeny), jeho následný přesun a rozdělování zboží mezi útvary
  • spolupráce při inventarizaci majetku (na všech pracovištích MKP)

Požadavky:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou (nejlépe ekonomického směru)
  • vyšší počítačová gramotnost
  • komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni
  • samostatnost a svědomitost
  • schopnost týmové práce
  • ochota a schopnost vzdělávat se
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • platové podmínky dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb. v platném znění (PT 8)
  • možnost čerpat free days
  • bohatou nabídku interního školení
  • zástup za rodičovskou dovolenou (do srpna 2023)
  • úvazek 1 / 40 hodin týdně
  • nástup od 1. 9. 2021, nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se o ni ucházet, pošlete strukturované CV ve formátu .pdf na personalnioddeleni@mlp.cz a do předmětu uveďte Hospodář/ka.