Vybíráme pro vás
11. 10. 2021, WEBREDAKTOR

Významně rozšiřujeme otevírací dobu na našich pobočkách od pondělí 11. října 2021.

Nová otevírací doba

Snažíme se, aby knihovna byla otevřený a zároveň bezpečný prostor. Rozšiřujeme otvírací dobu za dodržení všech protipandemických opatření. Blížíme se k provozní době, kterou měly pobočky před pandemií. Věříme, že tímto krokem usnadníme vaši návštěvu. Při návštěvě dodržujte základní opatření – nasazený respirátor nebo nanoroušku.

Nová otevírací platí od pondělí 11. října 2021. Máme otevřeno i v sobotu a to na těchto pobočkách: Dejvice, Jezerka, Korunní, Ládví, Lužiny, Opatov, Smíchov a Ústřední knihovna. Pozor! Před návštěvou knihovny si prosím zkontrolujte aktualní otevírací doby jednotlivých poboček na www.mlp.cz/pobocky. Při zhoršení situace může dojít lokálně k omezení otevírací doby. Při návštěvě poboček je stále nunté dodržovat hygienická opatření – 3R a pokyny knihovnic a knihovníků.

Tip! Stáhněte si novou otevírací dobu v PDF! [219 kB]

Vyřiďte si věci online

Věděli jste, že než k nám zajdete můžete spoustu věcí vyřídit online? Chcete se stát našimi čtenáři. Můžete využít e-zápisu a zapsat se online. Stávající čtenáři si mohou průkaz online prodlužovat, právě tak můžete platit kartou online nebo si bezhotovostně složit zálohu do Mého účtu.

Tip! Neváhejte se nás na cokoli zeptat telefonicky na čísle +420 222 113 555, e-mailem na knihovna@mlp.cz nebo na Facebooku. Pomocí těchto kontaktů můžete požádat i o prodloužení výpůjček.