Vybíráme
24. 1. 2023, WEBREDAKTOR

Přijďte potěšit své blízké a zároveň přispět na dobrou věc. Co vás čeká? V sobotu 11. února 2023 pořádáme trhy, kde budou zaměstnanci chráněných dílen prodávat své výrobky.

Srdečně zveme na předvalentýské trhy, které se konají 11. 2. 2023 od 13:00 do 18:00 hodin ve vestibulu Ústřední knihovny na Mariánském náměstí. Jak se k nám dostanete? Metrem A, tramvají číslo 17 a 18; autobusem číslo 207 a 194.

Podpořte dobrou věc

Naše knihovna navázala spolupráci hned s několika pražskými chráněnými dílnami a společně bychom vám rádi udělali radost. Své výrobky zde budou prodávat zaměstnanci chráněných dílen Inspirace, Lemniskáta, Borůvka, A MANOJedna bedna. Bohatá nabídka krásných dárků z nejrůznějších materiálů, jako je sklo, keramika, látka, papír a mnoho dalšího, je připravena. Vybere si každý a zároveň jejich zakoupením pomůže handicapovaným.

Chráněné dílny poskytují zaměstnání lidem se zdravotním postižením. Takové dílny se zabývají různými činnostmi, nejčastěji tvorbou všemožných výrobků, které nabízejí veřejnosti. Prodejem těchto ručně vyrobených předmětů pak získávají potřebné prostředky na svou další činnost. Přijďte potěšit své blízké a zároveň přispět na dobrou věc.

Ilustrační obrázky: Pixabay.com.