Vybíráme
11. 9. 2023, WEBREDAKTOR

Přijďte na ochutnávku Artotéky, která probíhá na Ostrčilově náměstí od září do října 2023.

Ilustrační obrázek v perexu – reprodukce z Artotéky.

Krajina a město

Na výstavě uvidíte díla umělců z 19. a 20. století, kteří používali různé styly a techniky malování. Obdivujte krásu přírody zachycenou impresionistickými štětci, prozkoumejte moderní americkou civilizaci s jejími architektonickými detaily a osamělými postavami, nechte se unést secesními a expresionistickými ornamenty a symboly. Autoři, které vystavujeme: Tsuguharu Foujita, Edward Hopper, Gustav Klimt, Claude Monet, Henri Moret, Auguste Renoir, Egon Schiele, Altoon Sultan, Wayne Thiebaud.

PŮJČTE SI VYSTAVENÉ OBRAZY

Výstavu můžete navštívit do konce října 2023 v otevírací době pobočky Ostrčilovo náměstí.

Mohlo by vás zajímat

Obrazy k vystavení nám laskavě poskytla Artotéka pobočky Opatov, která nabízí k zapůjčení reprodukce i originální díla. Pokud vás některý z vystavených obrazů osloví natolik, že byste si jej chtěli pověsit doma, můžete si jej zarezervovat stejně jako třeba knihu. Po skončení výstavy pro vás bude připraven na pobočce Opatov.

Nebo si udělejte výlet na Opatov hned a vybírejte osobně, vedle obrovského množství obrazů je k dispozici rovněž rozsáhlá nabídka knih a časopisů z praxe i teorie uměleckých disciplín.

AROTÉKA NA WEBU KNIHOVNY

Podívejte se na Artotéku ve fotogalerii.