Přihlaste se

Ještě nemáte účet? Registrujte se
Menu

Úvod    Novinky    Rezervujte si místo

  • MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA! Více informací naleznete zde.

Rezervujte si místo

Služby
20. 8. 2019, superadmin

Zkoušky se blíží? Termín pro odevzdání seminární práce je za dveřmi? Potřebujete nerušeně studovat? Nebo si „jen“ chcete dočíst rozečtený román? Rezervujte si v Ústřední knihovně místo ke studiu nebo ke klidnému čtení.

Způsoby rezervace

Ústřední knihovna nabízí možnost rezervovat si místa ke studiu či četbě. Rezervace je zdarma. Co k tomu potřebujete? Stačí platný čtenářský průkaz. Rezervujte si místo osobně u informační bodu u kávomatu, telefonicky na čísle +420 222 113 555 nebo online formulářem.

Délku i dobu rezervace si volíte sami. Při rezervaci stačí uvést číslo čtenářského průkazu (pokud jste dva, stačí když má čtenářský průkaz pouze jeden z vás), dobu rezervace, případně stůl, o který máte zájem, a kontakt na vaši osobu. Stůl si můžete rezervovat nejpozději den předem a nejdříve 14 dní před požadovaným termínem.

Místa k dispozici

K dispozici je šest samostatných stolů pro jednoho čtenáře a dva stoly pro dvojice v klidnější části knihovny na galerii u naučné literatury. Stoly pro jednotlivce číslo 1, 3, 4 a 6 jsou navíc vybaveny zásuvkou do elektřiny. WiFi je po celém prostoru Ústřední knihovny. Jak zjistíte, že máme volno?
Podívejte se do online kalendáře!

Mohlo by vás zajímat

Hledáte prostor pro projekty, jednání, doučování nebo přípravu absolventských prací? Chcete uspořádat prezentaci své nové knihy nebo veřejné čtení?
Využijte Dílnu.