Knihookno pobočky Jezerka do odvolání uzavřeno

Vážení čtenáři, knihokno pobočky Jezerka je od soboty 27. února 2021 z provozních důvodů do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení.    

Celý článek
BOOKPORT: Labutě z páté Avenue

Skandální, fascinující příběh přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a společenské celebrity Babe Paleyovou.    

Celý článek
Přineseme vám čtení až do domu

Knihovna znovu otevřela výdejní okna – knihokna, ale přesto je řada čtenářů, kteří si knihy vyzvednout nemohou. Jako alternativu nabízíme donáškovou službu.    

Celý článek
Očkování proti covid-19 pokračuje

Praha pomáhá internetovými stránkami i bezplatnou linkou.    

Celý článek
BOOKPORT: Poledne u Tiffanyho

Dosud nezveřejněný příběh umělecké designérky Clary Wolcottové.    

Celý článek
Knížkohraní – únor 2021

V únoru 2021 pro vás v Oddělení pro děti a mládež představujeme e-knihu Marie Šulcové – Vzpoura v ZOO, dvanáct moderních pohádek pro mladší školní věk.    

Celý článek
Knihokna s bonusem

Těší nás, že můžeme znovu otevřít alespoň výdejová okna – knihokna, a proto jsme si pro vás připravili něco malého na uvítanou.    

Celý článek
Knihokno v Oskarovi

Od pondělí 22. února 2021 otevíráme výdejní okno – knihokno také v bibliobusu Oskar, který jezdí do stanic místo velkých bibliobusů – pojízdných knihoven.    

Celý článek
Knihovnice / knihovník – pobočka Prosek

Městská knihovna v Praze hledá vhodné uchazečky a uchazeče na pozici Knihovnice / knihovník do pobočky Prosek.    

Celý článek
Soutěž pro děti na čerstvém vzduchu

Pobočka Korunní pořádá pro děti a rodiče soutěž na čerstvém vzduchu. Podle našich instrukcí se vydáte na procházku na čerstvém vzduchu, pobavíte se a dozvíte se něco nového o místě, kde žijete.    

Celý článek
Inspirace Dánskem

Celý březen budou u nás v knihovně probíhat online přednášky, ve kterých novinářka Judita Matyášová diskutuje s odborníky o nejrůznějších podobách dánské společnosti. Buďte při tom!    

Celý článek
Knihovna má otevřena výdejní okna – knihokna

Vládní usnesení z neděle 14. 2. 2021 dovoluje knihovnám znovu otevřít výdejní okna pro vyzvednutí objednaných titulů nebo vrácení výpůjček. Knihokna jsme postupně otevřeli od úterý 16. 2. na vybraných pobočkách.    

Celý článek
BOOKPORT: Gala Dalí

Kým by byl geniální Salvador Dalí bez své životní lásky a múzy? Gala už není jen múza. Není pouze žena. Gala je konečně román.    

Celý článek
BOOKPORT: Robert Schumann

Stíny vášně. Osud geniálního skladatele Roberta Schumanna a jeho životní lásky Kláry.    

Celý článek
Ediční plán e-knihovny: jaro – léto 2021

E-knihovna připravila nový ediční plán na období jaro – léto 2021. Ediční plán si můžete stáhnout nebo prohlížet na Issuu.com.    

Celý článek
Další stránka
strana z  18