BOOKPORT: Pařížská manželka

Jmenovala se Hadley, její muž Ernest. Příjmení: HEMINGWAY. Divoké a fascinující… romantické a tragické… láska a nenávist… absintem nasáklé noci a největší ikony Města světel.    

Celý článek
BOOKPORT: Cartierova panteřice

Vášnivý příběh vyprávěný v první osobě vtáhne čtenáře rovnou do magického světa, kde Coco Chanel navrhuje své první skandální modely, dámy šílí z baletu uhrančivého Ďagileva a v baru popíjí Ernest Hemingway.    

Celý článek
BOOKPORT: Baronka Blixenová

Lovkyně lvů a paní africké farmy, mondénní hostitelka, vypravěčka pohádek, žhavá milenka, divoká, nespoutaná duše, záhadný autor podivuhodných příběhů.    

Celý článek
BOOKPORT: Einstein & Einstein

Příběh geniální ženy skryté ve stínu Alberta Einsteina. Začtěte se do příběhu o fascinující inteligentní ženě, nadané matematičce a fyzičce, kterou beznadějně zastínila oslnivá záře Einsteinova génia.    

Celý článek
BOOKPORT: Prchavý čas světla

Man Ray a Lee Millerová a jejich osudové setkání v Paříži.    

Celý článek
BOOKPORT: Labutě z páté Avenue

Skandální, fascinující příběh přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a společenské celebrity Babe Paleyovou.    

Celý článek
BOOKPORT: Poledne u Tiffanyho

Dosud nezveřejněný příběh umělecké designérky Clary Wolcottové.    

Celý článek
BOOKPORT: Gala Dalí

Kým by byl geniální Salvador Dalí bez své životní lásky a múzy? Gala už není jen múza. Není pouze žena. Gala je konečně román.    

Celý článek
BOOKPORT: Robert Schumann

Stíny vášně. Osud geniálního skladatele Roberta Schumanna a jeho životní lásky Kláry.    

Celý článek
BOOKPORT: Vivienne Westwoodová

První autorizovaný životopis slavné návrhářky. Vivienne Westwoodová je jednou z ikon současnosti. Módní návrhářka, aktivistka, spolutvůrkyně punku, globální oděvní značka, ale také babička, jednoduše opravdová žijící legenda.    

Celý článek
BOOKPORT: Ella & Kandinský

Zakázaná láska, zrod expresionismu a válka. Během malování na bavorském horském úbočí se mladá Gabriele (Ella) Münterová zamiluje do svého ženatého učitele Vasilije Kandinského.    

Celý článek
BOOKPORT: Padělatel Adolfo Kaminsky

Když budu hodinu spát, třicet lidí zemře. Pravdivý příběh muže, který zachránil stovky lidí před mučením, deportací a smrtí.    

Celý článek
BOOKPORT: Cesta na sever

Co když máme štěstí, které hledáme, přímo na očích?    

Celý článek
BOOKPORT: Volá Berlín

Mladá Američanka se snaží přežít uprostřed nacistického Německa… Zvítězí se loajalita, láska či zdravý rozum?    

Celý článek
BOOKPORT: Písařka ze Sieny

Pro milovníky románů Dívka s perlou nebo Cizinka. Strhující milostný příběh a napínavý historický detektivní příběh, spojující dva lidi napříč časem.    

Celý článek
Další stránka
strana z  3