Dílna Ústřední knihovny

Prostor nabízející zájemcům místo pro coworking, studium, setkávání a spoustu dalších aktivit, které buď pořádá Městská knihovna nebo si je zde můžete uspořádat sami.

  • Hledáte prostor pro své projekty, doučování, jazykové lekce, pracovní schůzky?
  • Chcete se sejít a debatovat o knihách, cestování, inspiracích?
  • Nemáte si kde s přáteli zahrát deskové hry?
  • Uspořádali byste rádi naučnou besedu?
  • Pletete, šijete, korálkujete a rádi byste předali své rukodělné zkušenosti ostatním?

V Dílně najdete své místo!

Více informací

Pobočka Jezerka

Pobočka Jezerka je přehledně rozdělena na několik zajímavých částí. V přízemí najdete tzv. Agoru, centrální místo, kde budeme pořádat setkání, autorská čtení, přednášky i menší koncerty. Nerušené místo ke čtení nabízí Studovna. Chcete proniknout do hájemství šicích dovedností nebo si jen upravit šaty? Pak vás čeká Atelier, kde najdete vybavení pro práci s textilem včetně šicích strojů. Pro úplné začátečníky jsou připraveny workshopy pod vedením zkušených lektorů.

První patro je určeno dětem a rodičům, teenagerům, kterým je vyhrazena celá jedna část pobočky. Tady můžete hrát deskové hry , odpočinout si v houpací síti nebo pohodlné sedačce. Jezerka nabídne kolem 10 000 svazků knih, ale bude sloužit především jako místo inspirace a podnětných setkání.

Více informací

Dílna Záhřebská

Nabízíme prostor pro doučování, realizaci projektů, setkávání, hraní deskových her i jednání. K dispozici jsou čtyři stoly. Dílna Záhřebská je určena pro menší skupinky (do 8 lidí).

Dílnu Záhřebská můžete užívat zdarma, pokud má alespoň jeden z návštěvníků platný čtenářský průkaz. Rezervujte si svůj termín pomocí formuláře nebo e-mailem zahrebska@mlp.cz. Volné termíny zjistíte v kalendáři.

Více informací