Přihlaste se

Ještě nemáte účet? Registrujte se
Menu

Úvod    Pobočky    Záhřebská    Novinky    Dílna Záhřebská

  • MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA! Více informací naleznete zde.

Dílna Záhřebská

21. 8. 2019, superadmin

Nabízíme prostor pro doučování, realizaci projektů, setkávání, hraní deskových her i jednání. K dispozici jsou čtyři stoly. Dílna Záhřebská je určena pro menší skupinky (do 8 lidí).

Dílnu Záhřebská můžete užívat zdarma, pokud má alespoň jeden z návštěvníků platný čtenářský průkaz. Rezervujte si svůj termín pomocí formuláře nebo e-mailem zahrebska@mlp.cz. Volné termíny zjistíte v kalendáři.

Provozní doba

Den v týdnu Provozní doba
Pondělí 13:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 16:00
Středa 12:00 – 19:00
Čtvrtek 12:00 – 19:00
Pátek 09:00 – 16:00

Pravidla provozu

Prostor je možné pro uvedené účely bezplatně užít buď celý nebo pouze jednotlivé stoly (1 stůl = 2 pracovní místa). Čtenář s platným průkazem starší 15 let si může užití prostoru předem rezervovat těmito způsoby:

Při rezervaci čtenář nahlásí číslo svého čtenářského průkazu a kontakt, čas a účel užití a počet osob, pro které prostor rezervuje. Evidenci rezervací knihovna uveřejňuje na svých stránkách prostřednictvím Google kalendáře. Zveřejněny jsou pouze údaje o obsazeném prostoru a termínech. Jedna skupina si může rezervovat prostor maximálně na:

  • 4 hodiny denně,
  • 8 hodin týdně,
  • 24 hodin měsíčně,

přičemž je možné prostor rezervovat na 3 následující týdny. Prostor je třeba začít užívat nejpozději do 15 minut po nahlášeném začátku, jinak je rezervace zrušena. POZOR! Čtenáři bez rezervace nemusí být do Dílny Záhřebská umožněn přístup. Knihovna si též vyhrazuje právo rezervaci neumožnit, a to i bez uvedení důvodu.

Užití prostoru

Uživatelé jsou povinni prostory užívat pouze k uvedenému účelu, a to způsobem obvyklým a povaze prostoru přiměřeným. Jsou povinni opustit prostor ve stavu, ve kterém jej převzali. Rezervující čtenář odpovídá knihovně za škodu, která jí byla způsobena při užití prostoru jeho skupinou. Uživatelé mohou použít vybavení prostoru. Uživatel, který porušuje právní předpisy, knihovní řád nebo tato pravidla, může být z prostoru vykázán.

Službu knihovna poskytuje experimentálně dle s čl. 5 (8) Knihovního řádu Městské knihovny v Praze.