Setkání - Pouliční průvod Návštěvníci
Setkání Pro dospělé
Pouliční průvod Návštěvníci
Kdy 12.7.2020 | 21:30

Vstupné zdarma

Z hloubi oceánu se vydali objevovat svět…

Unikátní divadelní instalace, která propojuje svět divadelního a výtvarného umění s moderními technologiemi. 6,5 km optických vláken a 3500 adresovatelných LED světel oživí a probudí obyvatele podmořského světa k výpravám za poznáním světa našeho. Podmanivá hudba z hlubin oceánu a řeč jeho tvorů dokreslují neopakovatelnou atmosféru tohoto setkání různých živočišných druhů. Otázkou zůstává, kdo je návštěvníkem a kdo je vetřelcem. Nepůsobíme my, lidská rasa, nekonečné škody na životním prostředí tvorů, které třeba vůbec neznáme?

V.O.S.A. Theatre vzniklo v roce 2010 u příležitosti reprezentace České republiky na Světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji. Skupina akrobatů a performerů vytvořila představení Vysoké snění, průvodové představení s prvky nového cirkusu a živé hudby. Od té doby skupina vystupovala na českých i zahraničních divadelních festivalech, přehlídkách a dalších akcích.

Performance je uváděna v rámci 12.ročníku Pražského festivalu pouličního divadla Za dveřmi, který se koná od 8. – 16.7. 2020 na Výstavišti Praha a v centru Prahy. Více na www.zadvermi.cz.