Film - Ti, kteří zůstali
Film Pro dospělé
Ti, kteří zůstali
Kdy 25.6.2021 | 19:00

Vstupné zdarma

3KinoFest letní kino

Lyrický příběh o léčivé síle lásky uprostřed národního konfliktu, o ztrátě a traumatu. Film Ti, kteří zůstali, očima mladé dívky v Maďarsku po 2. světové válce odhaluje proces překonávání tragédie přeživších holokaustu. Film byl oceněn Maďarskou filmovou cenou (2020) v kategoriích nejlepší film, nejlepší režisér, nejlepší scénář a nejlepší mužský herecký výkon (Károly Hajduk).
Ti, kteří zůstali / Akik maradtak
Maďarsko 2019, Barnabás Tóth, české titulky, 84 min.

3KinoFest ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze přinese na Mariánské náměstí v Praze letní kino. Sezónu zahájíme třemi filmy ze středoevropské kinematografie, následně se můžete těšit na 3 měsíce plné rodinných filmů, cestopisů, komedií i dramat a to nejen ze střední Evropy. Pokud Vám, stejně jako nám, chybělo kino a skvělé filmy ve společnosti skvělých lidí, navštivte Mariánské náměstí a prožijte kulturu s námi. Informace o programu a případných změnách v souvislosti s aktuální situací www.3kino.cz a www.mlp.cz/kino.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí v sálech Ústřední knihovny musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, viz. https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla

Splnění podmínky je nutné na místě prokázat. Návštěvníky prosíme o dodržování předepsaných rozestupů, v sále s využitím vždy jednoho volného sedadla. Vedle sebe mohou sedět jen osoby z jedné domácnosti. Před vstupem do sálu si dezinfikujte ruce. Respirátor je povinný při vstupu do knihovny a po celou dobu konání akce.