Film - Služebníci
Film Pro dospělé
Služebníci
Kdy 26.6.2021 | 19:00

Vstupné zdarma

3KinoFest letní kino

Píše se rok 1980. Michal a Juraj jsou dva studenti bohoslovecké fakulty v totalitním Československu. Jejich učitelé ze strachu před zrušením kněžského semináře vychovávají bohoslovce do podoby vyhovující komunistické straně. Každý z mladých seminaristů se musí rozhodnout, zda podlehne pokušení a zvolí si snazší cestu kolaborace, nebo si zachová svoji víru a stane se předmětem nátlaku Státní bezpečnosti. Slovensko-Česko-Rumunsko-Irsko 2020, Ivan Ostrochovský, 88 min.

3KinoFest ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze přinese na Mariánské náměstí v Praze letní kino. Sezónu zahájíme třemi filmy ze středoevropské kinematografie, následně se můžete těšit na 3 měsíce plné rodinných filmů, cestopisů, komedií i dramat a to nejen ze střední Evropy. Úvodní červnové projekce se uskuteční ještě v sálech MKP, ale od července už se můžete každý čtvrtek, pátek a sobotu těšit na projekce pod širým nebem. Pokud Vám, stejně jako nám, chybělo kino a skvělé filmy ve společnosti skvělých lidí, navštivte Mariánské náměstí a prožijte kulturu s námi. Informace o programu a případných změnách v souvislosti s aktuální situací www.3kino.cz a www.mlp.cz/kino.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí v sálech Ústřední knihovny musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, viz. https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla

Splnění podmínky je nutné na místě prokázat. Návštěvníky prosíme o dodržování předepsaných rozestupů, v sále s využitím vždy jednoho volného sedadla. Vedle sebe mohou sedět jen osoby z jedné domácnosti. Před vstupem do sálu si dezinfikujte ruce. Respirátor je povinný při vstupu do knihovny a po celou dobu konání akce.