Hry - Klub deskových her 2021
Hry Pro dospělé, mládež
Klub deskových her 2021
Kde Smíchov
Kdy 15.6.2021 | 16:00 Další termíny

Vstupné zdarma

Máte čas a chuť? Přijďte si zahrát dobrou deskovku! Zahrajte si v pobočce Smíchov pod vedením lidí, pro které jsou deskové hry radostí. Nevadí, pokud konkrétní hru neznáte. Proto pořádáme tematické kluby, aby se hru mohl naučit každý. Pozor! Akce je určena jen pro 8 účastníků a je třeba se předem přihlásit osobně na pobočce Smíchov nebo telefonicky na +420 770 130 229. Při vstupu na akci zvoňte na knihovnu.

Program na červen 2021

  • Volná zábava – k dispozici budou různé karetní, postřehové, deskové a kombinační hry (Osadníci, Carcassonne, Colt Express, BANG!, Dobble, Dostihy a sázky apod.).
  • V nabídce budou hry i pro nejmenší, pokud přijdou s rodiči. Navíc bude pro každého účastníka připraveno malé překvapení!

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí na pobočkách musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, viz. https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce

Splnění podmínky je nutné na místě prokázat. Návštěvníky prosíme o dodržování předepsaných rozestupů. Před vstupem na akci si dezinfikujte ruce. Respirátor je povinný po celou dobu konání akce.

Další termíny