Festival - Ozvěny RINGU X10
Festival Pro dospělé
Ozvěny RINGU X10
Kdy 28.8.2021 | 15:00

Vstupné zdarma

Jednodenní akce navazující na letní festival Ring X10 2020

15:00 – Zlatá husa

Ó ta zlatá husa, jak se leskne a jak je cenná, všechny si přivábí a přilepí. Jen nejmladší ze tří bratrů, kterého mají všichni za hloupého, ji raději vezme ukázat princezně, to proto, že se mu princezna líbí a chce ji rozesmát. Pohádka pro děti od čtyř let. Hrají Buchty a loutky. Režie: Marek Bečka.

16:00 – Slam poetry show

Slam poetry je poezie v pohybu, kouzlo momentu, interaktivní disciplína. Budete svědky vzácné odrůdy slam poetry show, na které vystoupí čtyři ženy. Jedna z nich bude divoká Thea, finalistka mistrovství ČR ve slamu za rok 2019 a exhibicí vás provede Tali, vicemistryně Femislamu 2020.

17:00 – Solidarita: Nadprodukce

Jsme obětí nadprodukce. Obklopujeme se stále novými věcmi. Jenže kam přijdou ty staré a použité? Každý z nás je stále nucen předstírat nějakou činnost. Práce, práce, práce, spotřeba, spotřeba, spotřeba. Přesycený je i virtuální prostor a kdo není vidět, že pracuje a konzumuje, nežije. Kam vede bezbřehá (nad)produkce? Zábavný pouliční kabaret, který se odehraje pouze jednou! Třetí část cyklu Solidarita Divadla X10, účinkuje kolektiv Divadla X10.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.