Kurz - Trénování paměti v Ústřední knihovně 2022
Kurz Pro seniory, dospělé
Trénování paměti v Ústřední knihovně 2022
Kdy 6. 4. 2022 | 10:00

Vstupné zdarma

Máte pocit, že poslední dva roky daly vaší paměti a celkově mentální kondici pořádně zabrat? Trápí vás slovní zásoba, špatné vyjadřování, hůře se soustředíte? Chcete se dozvědět, jak se opět dostat do kondice nebo si stávající, s kterou jste spokojeni, dlouhodobě udržet? Pro vás všechny je zde pětidílný kurz trénování paměti pro seniory vedený zkušenou trenérkou Ivetou Luxovou. V kurzu se budeme věnovat mj. cvičení různých druhů paměti, mnemotechnickým pomůckám, čeká nás práce na zlepšení koncentrace a spousta dalších aktivit, některých překvapivých. Budeme  pracovat samostatně i ve skupině a taky si hrát, protože to má mozek obzvláště rád.

Nebojte se, v kurzech vás nečeká dril,  nebude se srovnávat a známkovat jako ve škole. Cílem je, abychom si společných 90 min týdně co nejvíce užili a vy se mile překvapili, kolik toho váš mozek dokáže, když mu poskytnete správné nástroje a začnete si více důvěřovat. S sebou potřebujete pouze tužku a dobrou náladu. Pozor! Je třeba si rezervovat místo buď e-mailem na na dilna@mlp.cz nebo telefonicky na čísle +420 222 113 387.

Tip! Přečtěte si rozhovor s lektorku Ivetou Luxovou

O lektorce

Bc. Iveta Luxová vystudovala mezinárodní vztahy, ale náhoda jí přivedla na seminář o trénování paměti. Díky tomu je dnes zkušenou certifikovanou trenérkou paměti II. stupně České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging, spoluzakladatelkou a ředitelkou neziskové organizace Právě teď! o.p.s., www.prave-ted-ops.cz která se věnuje aktivním seniorům.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.