Festival - Mami, tati, dějou se věci 2022
Festival Pro rodiče a děti, dospělé, děti
Mami, tati, dějou se věci 2022
Kdy 25.8.2022 | 10:00

Vstupné zdarma

Zveme vás na třetí ročník festivalu, který nabídne divadelní představení, čtení poutavých příběhů, tvořivé dílny pro nejmenší i malý bazar. Přijďte si užít letní den, hrát si, vyrábět nebo si vyměnit školní potřeby a hračky.

Program

  • 10:00 hodin – Co se děje v Podpostelí

Setkání se spisovatelkou Hanou Lehečkovou. Už vás někdy napadlo, co se děje pod vaší postelí, když zhasnete lampičku a pokoj se zahalí do tmy? Pro předškoláky a jejich rodiče

  • 14:00 hodin – Mňau, mňau, kokodák!

Workshop, na kterém si budeme společně číst a prohlížet knížku Milady Rezkové a Lukáše Urbánka Kocourek tulák Kotoulek. A potom? Potom si s pomocí papíru, nůžek, lepidla a lecčeho dalšího jednoho malého Kotoulka vyrobíme.

  • 15:00 hodin – Medvědí princ – pohádkové představení

Hraje studio DAMÚZA. Ve světě, kde rodiče nečtou pohádky a děti si je nevypráví. Kde pohádkové bytosti mizí anebo přestávají věřit, že něco jako pohádka ještě vůbec existuje. Tam, kde se už dávno voda nesype a písek nelije, přichází dva lidé, který to takhle nenechají. Ale potřebují vaši pomoc. Přijeďte a odhalte spolu s agenty FÚPOPP: úplně novou pohádku. A nepřestávejte věřit! Představení je vhodné pro děti od čtyř let a jejich rodiče.
Délka představení: 35 minut
Režie: Katarína Vrbová
Hrají: Tomsa Legierski, Anna Schmidtmajerová

  • 16:00 hodin – Medvědí dílna

Vyrábění jednoduché medvědí masky. Každý se může stát medvědím princem.

  • 10:00 – 17:00 hodin – Bazar školních potřeb (swap)

Máte doma studenta, který už vyrostl ze školní aktovky? Přebývají Vám doma nejrůznější školní pomůcky, které byly potřeba v první třídě, ale teď už je vaše dítě nevyužívá? Přineste je na výměnu. Více zde >>>