Kurz - Trénování paměti v Ústřední knihovně - podzim 2022
Kurz Pro seniory
Trénování paměti v Ústřední knihovně - podzim 2022
Kdy 7. 10. 2022 | 10:00

Vstupné zdarma

Máte pocit, že vaše paměť už není, co bývala? Trápí vás slovní zásoba, špatné vyjadřování, hůře se soustředíte? Chcete se dozvědět, jak se opět dostat do kondice nebo si stávající, s kterou jste spokojeni, dlouhodobě udržet? Pro vás všechny je zde pětidílný kurz trénování paměti pro seniory vedený zkušenou trenérkou Ivetou Luxovou. V kurzu se budeme věnovat mj. cvičení různých druhů paměti, mnemotechnickým pomůckám, čeká nás práce na zlepšení koncentrace a spousta dalších aktivit, některých překvapivých. Budeme  pracovat samostatně i ve skupině a taky si hrát, protože to má mozek obzvláště rád.

Nebojte se, v kurzech vás nečeká dril,  nebude se srovnávat a známkovat jako ve škole. Cílem je, abychom si společných 90 min týdně co nejvíce užili a vy se mile překvapili, kolik toho váš mozek dokáže, když mu poskytnete správné nástroje a začnete si více důvěřovat. S sebou potřebujete pouze tužku a dobrou náladu. Kurz probíhá od 10:00 do 11:30 hodin.

Pozor! Kurz se náplní shoduje s tím, který probíhal na jaře 2022, proto prosíme jeho absolventy, aby nyní dali prostor novým zájemcům. Místo na kurzu je třeba si dopředu rezervovat a to buď e-mailem na na dilna@mlp.cz nebo telefonicky na čísle +420 222 113 387.