Vybíráme pro vás
5. 10. 2020, WEBREDAKTOR

Vláda České republiky v minulých dnech v souvislosti s pandemií nemoci COVID-19 přistoupila k vyhlášení nouzového stavu a přijala usnesení č. 958, které má zásadní dopad na konání kulturních a vzdělávacích akcí v prostorách knihoven.

Pozor! Knihovna má do odvolání zavřeno!

Kulturní akce v knihovně

Všechny akce na pobočkách se do odvolání ruší. Některé akce budeme streamovat, případně najdete zajímavé přednášky k přehrání také na profilu knihovny na Soundcloudu. Knihovna zůstává stále otevřena. Aktuální otevírací dobu najdete na www.mlp.cz/pobocky. Aktuální informace k jednotlivým akcím najdete na webu. Postupně budeme doplňovat informace o tom, kde a jak bude možné pořad zhlédnout, zda v přímém přenosu, nebo ze záznamu.

Akce v sálech Ústřední knihovny

Pokud jste si zakoupili vstupenky na některé z našich přednášek či koncertů, které byly či budou zrušeny z důvodu „Nařízení Vlády ČR o omezení pořádání hromadných akcí“, a to během období od 16. 3. 2020 do 30. 11. 2020, obraťte se se žádostí na knihovna@mlp.cz (prosíme nejpozději do 15. 12. 2020). Peníze za vstupenky Vám budou vráceny.

  • Vstupenky zakoupené v hotovosti vracejte v pokladně sálů Ústřední knihovny
  • Vstupenky zakoupené online vracejte prostřednictvím žádosti zaslané e-mailem na knihovna@mlp.cz.
  • S dotazy k akcím, které se měly konat v sálech Ústřední knihovny, se obracejte na telefonní číslo +420 222 113 425, +420 257 532 908.

Zrušené akce

Listopad

Přeložené akce