Vybíráme pro vás
15. 6. 2021, WEBREDAKTOR

Letní sezóna Mariánského náměstí začíná. V rámci projektu Moje Mariánské se zde odehrají divadelní, filmové, hudební, výtvarné i literární představení.

Mariánské náměstí je Volně přístupný prostor, který uvítá každého, kdo se aktivně věnuje rozvoji komunitního života nejen v centru Prahy. Jak se k nám dostanete? Metrem A, tramvají číslo 17 a 18; autobusem číslo 207 a 194.

Letní program

Zveme vás na Mariánské náměstí. Možná tomu nebudete věřit, ale Mariánské se z obyčejného náměstí proměnilo ve volně přístupný prostor, ve kterém lze relaxovat, chodit na umění nebo se potkávat s lidmi. Na léto 2021 jsme připravili mnoho kulturních akcí. Těšit se můžete na autorská čtení, hudbu, divadlo, ale třeba také na letní kino.

Letní kino na Mariánském náměstí

V rámci akce Letní Mariánské uvidíte filmy Tvář, Bobry a O těle a duši v letním kině na Mariánském náměstí v Praze. Projekce jsou zdarma. Večerní posezení bude mít výjimečnou atmosféru i tím, že půjde o tzv. tiché kino. Diváci dostanou sluchátka, takže získají perfektní zvuk a projekce tím pádem nezpůsobí hluk svému okolí. Akci pořádají tvůrci filmového festivalu 3KinoFest ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. V případě špatného počasí se akce přesouvá do kinosálu v Městské knihovně. Prosíme o dodržování aktuálních protiepidemických opatření.

Mohlo by vás zajímat