Vybíráme
19. 1. 2023, WEBREDAKTOR

V roce 2023 se Ústřední knihovna rozezní rozmanitými tóny. Jazz, swing, vážná hudba i český folk. Buďte u toho a přijďte si poslechnout dobrou hudbu.

Koncerty se konají ve velkém sále Ústřední knihovny na Mariánském náměstí. Jak se k nám dostanete? Metrem A, tramvají číslo 17 a 18; autobusem číslo 207 a 194. Vstupenky si můžete koupit online nebo osobně v pokladně sálů.

Cello Republic: Freedom Tour

Kde: Ústřední knihovna – VELKÝ SÁL
Kdy: 12. 6. 2023 | 19:30
Vstupné 450 Kč
KOUPIT VSTUPENKU
Jedinečná čtveřice violoncellistů, vítězů mezinárodních soutěží, sólistů i pedagogů, popularizátorů klasické hudby. Tito kluci se proslavili u nás, ve světě, na YouTube a kamkoliv vkročili. Nechávají za sebou vyprodané sály, originální zážitky z koncertů a milióny zhlédnutí. Účinkují: Petr Špaček, Jan Zemen, Matěj Štěpánek a Ivan Vokáč.

Taneční a pěvecké vystoupení spolku Radost

Kde: Ústřední knihovna – VELKÝ SÁL
Kdy: 17. 6. 2023 | 19:30
Vstupné 290 Kč
KOUPIT VSTUPENKU
Vystoupení tanečních a pěveckých souborů srbského kulturního spolku Radost. Můžete se těšit na národní tance a písně z celého Srbska. Připravili jsme pro Vás umělecké choreografie z oblasti Šumadije, Banátu, Kosova a Metohie. Program obohatí i vystoupení našeho dětského souboru.

Mohlo by vás zajímat

Chcete mít přehled o tom, jaké akce pořádáme? Chcete dostávat informace o filmových projekcích nebo koncertech? Nechte si zasílat pozvánky na akce e-mailem!