Vybíráme
23. 2. 2024, WEBREDAKTOR

Přijďte na Petřiny a zúčastněte se živého vysílání Rádia Junior k Noci s Andersenem a vyzpovídejte fantastické hosty. Živý program na Petřinách probíhá od 16:00 do 20:00.

Noc s Andersenem s Rádiem Junior

Chcete si letošní Noc s Andersenem užít na maximum? Přijďte se v pátek 22. března 2024 podívat na exkluzivní živé vysílání Rádia Junior do naší nejmodernější pobočky na Petřinách. Speciální vysílání probíhá od 16:00 do 20:00. A na co se můžete těšit? Na moderátory Kláru Novákovou a Petra Ševčíka, soutěže o megabalíčky plné knih a spoustu naprosto úžasných hostů, se kterými probereme knížky od A až do Z a osobně si je budete moct vyzpovídat i vy.

Naše hlavní téma budou superhrdinové a superhrdinky a proto za námi dorazí autorka podcastu Superhrdinka Anna Vošalíková s učitelem fyziky Vojtěchem Žákem. Fascinující rozdíly mezi hrdiny a superhrdiny probereme i s překladatelem produkce filmu Marvel a Disney Vojtěchem Kostihou. Nebude chybět ani autor bestselleru Prašina spisovatel Vojtěch Matocha, spisovatelka Daniela Krolupperová nebo hvězdy Hitparády Rádia Junior.

Své nejoblíbenější knížky nám představí zpěvačka Ellie a členky skupiny Rebelky, které se převléknout do kostýmů superhrdinek. Společně s nimi si budou moct děti zatančit a vytvořit si svého vlastního superhrdinu nebo superhrdinku. Děti, které dorazí oblečené v kostýmech superhrdinů, se můžou těšit na malý dáreček od Rádia Junior.

Pokud nebudete moct dorazit do knihovny v Praze na Petřinách osobně, nezoufejte. Speciální vysílání k Noci s Andersenem můžete poslouchat na Rádiu Junior. Speciální program bude na Rádiu Junior pokračovat až do půlnoci. Těšit se můžete na krásné pohádky včetně Andersenovy Malenky, knižní Total Talkshow s Denisou Kimlovou, všechny díly podcastu Superhrdinka a také budete moct pokračovat v poslechu četby na pokračování Prašina, která na Rádiu Junior poběží denně od 8. března 2024 v 18:30 a 21:00.

Mohlo by vás zajímat

Jsou ale pobočky městské knihovny, kde budou moci usnout i se svými usínáčky u pohádek, které jim přečtou knihomilní knihovníci či knihovnice. A to v Ústřední knihovně (obsazeno), na Opatově, v Hloubětíně nebo v pobočce Korunní. Děti se mohou přihlásit přímo ve vybrané pobočce, kde rodiče podepíší čestné prohlášení a prohlášení o bezinfekčnosti.

www.nocsandersenem.cz
https://junior.rozhlas.cz/
www.mlp.cz/petriny