Soutěž pro děti na čerstvém vzduchu

Pobočka Korunní pořádá pro děti a rodiče soutěž na čerstvém vzduchu. Podle našich instrukcí se vydáte na procházku na čerstvém vzduchu, pobavíte se a dozvíte se něco nového o místě, kde žijete.    

Celý článek
Knihookno pobočky Petřiny do odvolání uzavřeno

Vážení čtenáři, knihokno pobočky Petřiny je od čtvrtka 4. března 2021 z provozních důvodů do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení.    

Celý článek
Udržitelný březen online

Každoroční akce Březen měsíc čtenářů letos proběhne netradičně – online. Jeho téma je udržitelnost životního prostředí, kterému se budeme věnovat i celý následující rok.    

Celý článek
BOOKPORT: Baronka Blixenová

Lovkyně lvů a paní africké farmy, mondénní hostitelka, vypravěčka pohádek, žhavá milenka, divoká, nespoutaná duše, záhadný autor podivuhodných příběhů.    

Celý článek
BOOKPORT: Einstein & Einstein

Příběh geniální ženy skryté ve stínu Alberta Einsteina. Začtěte se do příběhu o fascinující inteligentní ženě, nadané matematičce a fyzičce, kterou beznadějně zastínila oslnivá záře Einsteinova génia.    

Celý článek
BOOKPORT: Prchavý čas světla

Man Ray a Lee Millerová a jejich osudové setkání v Paříži.    

Celý článek
Knihookno pobočky Jezerka do odvolání uzavřeno

Vážení čtenáři, knihokno pobočky Jezerka je od soboty 27. února 2021 z provozních důvodů do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení.    

Celý článek
BOOKPORT: Labutě z páté Avenue

Skandální, fascinující příběh přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a společenské celebrity Babe Paleyovou.    

Celý článek
Přineseme vám čtení až do domu

Knihovna znovu otevřela výdejní okna – knihokna, ale přesto je řada čtenářů, kteří si knihy vyzvednout nemohou. Jako alternativu nabízíme donáškovou službu.    

Celý článek
Očkování proti covid-19 pokračuje

Praha pomáhá internetovými stránkami i bezplatnou linkou.    

Celý článek
BOOKPORT: Poledne u Tiffanyho

Dosud nezveřejněný příběh umělecké designérky Clary Wolcottové.    

Celý článek
Knížkohraní – únor 2021

V únoru 2021 pro vás v Oddělení pro děti a mládež představujeme e-knihu Marie Šulcové – Vzpoura v ZOO, dvanáct moderních pohádek pro mladší školní věk.    

Celý článek
Knihokna s bonusem

Těší nás, že můžeme znovu otevřít alespoň výdejová okna – knihokna, a proto jsme si pro vás připravili něco malého na uvítanou.    

Celý článek
Knihokno v Oskarovi

Od pondělí 22. února 2021 otevíráme výdejní okno – knihokno také v bibliobusu Oskar, který jezdí do stanic místo velkých bibliobusů – pojízdných knihoven.    

Celý článek
Inspirace Dánskem

Celý březen budou u nás v knihovně probíhat online přednášky, ve kterých novinářka Judita Matyášová diskutuje s odborníky o nejrůznějších podobách dánské společnosti. Buďte při tom!    

Celý článek
Další stránka
strana z  18