Přihlaste se

Ještě nemáte účet? Registrujte se
Menu

Úvod    Novinky

  • MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA! Více informací naleznete zde.

Novinky

Důležité informace a zprávy z knihovny, nabídka volných míst, tipy na čtení.
E-knihy do školy – Spalovač mrtvol

Máme zavřeno, ale zůstáváme online. Během mimořádné situace vám budeme každý den přinášet e-knihy do školy, které si můžete pohodlně stáhnout do čtečky nebo do mobilu, a zůstat v bezpečí domova.    

Celý článek
E-knihy ke studiu – Jak na Internet bezpečně

Máme zavřeno, ale zůstáváme online. Během mimořádné situace vám budeme každý den přinášet e-knihy ke studiu, které si můžete pohodlně stáhnout do čtečky nebo do mobilu, a zůstat v bezpečí domova.    

Celý článek
E-knihy ke čtení – Na krásné modré Dřevnici

Máme zavřeno, ale zůstáváme online. Během mimořádné situace vám budeme každý den přinášet e-knihy ke čtení, které si můžete pohodlně stáhnout do čtečky nebo do mobilu, a zůstat v bezpečí domova.    

Celý článek
Kulturní akce jsou zrušeny

Vážení čtenáři, všechny kulturní akce na pobočkách i v sálech Ústřední knihovny jsou do odvolání zrušeny. Pro některé zrušené akce hledáme náhradní termíny. U přeložených akcí zůstávají vstupenky v platnosti. Děkujeme za pochopení a trpělivost.    

Celý článek
Městská knihovna v Praze do odvolání uzavřena

Městská knihovna v Praze je do odvolání uzavřena. Co to pro vás znamená? Uzavřeny jsou všechny naše pobočky včetně bibliobusů. Jedná se o mimořádné opatření proti šíření koronaviru, které vyplývá z vyhlášení nouzového stavu na základě rozhodnutí Vlády ČR.    

Celý článek
Knihovna proti koronaviru

Bezpečnostní rada státu přijala kvůli šíření koronaviru preventivní opatření, která mají omezit další šíření viru. Tato opatření se týkají i služeb knihovny.    

Celý článek
Knížkohraní -březen 2020

V březnu 2020 pro vás v Oddělení pro děti a mládež představujeme sbírku básní Překlepy a nedoklepy od Jiřího Havla.    

Celý článek
Bibliobus číslo 1 má náhradní provoz

Vážení čtenáři, Bibliobus číslo 1 má až do odvolání náhradní provoz. Prosíme, čtěte důležité informace.    

Celý článek
Ztížená možnost nákupu vstupenek online

Vážení čtenáři, v tuto chvíli se může z technických důvodů vyskytnout ztížená možnost nákupu vstupenek online. Usilovně pracujeme na nápravě. Omlouváme se za případné nepohodlí a děkujeme za pochopení. Tip! Vstupenky na naše akce můžete kupovat přímo v pokladně sálů Ústřední knihovny.    

Celý článek
Novinky v Pragensiích – březen 2020

Zajímají vás nové knihy o Praze, ale domácí knihovnu už máte přeplněnou? Nestačí vám nové publikace prolistovat v knihkupectví? Nevadí, možná už je máme v Pragensiích.    

Celý článek
Učte se s knihovnou nejen v březnu

Přijďte se v březnu na naše pobočky učit nové věci. Proč? Březen je měsíc čtenářů a my jej po vzoru Jana Amose Komenského chceme zasvětit právě učení i osobnímu rozvoji.    

Celý článek
Omezen výdej ze skladu hudebního oddělení

Vážení čtenáři, od dnešního dne probíhají v Ústřední knihovně stavební práce v jednom ze skladů knih. Z toho důvodu nebude přístupná část fondu hudebního oddělní. Děkujeme za pochopení.    

Celý článek
Dětský knihovník / knihovnice na pobočku Pankrác

Městská knihovna v Praze hledá vhodné uchazeče / uchazečky na pozici dětský knihovník / knihovnice na pobočku Pankrác na plný úvazek.    

Celý článek
Ediční plán e-knihovny jaro – léto 2020

E-knihovna Městské knihovny v Praze vydává kvalitní literaturu, kterou byste si neměli nechat ujít. Mapujeme i nadále současnou českou prózu i poezii, věnujeme se překladové beletrii. V neposlední řadě se věnujeme i non-fiction. Nový ediční plán e-knihovny na jaro a léto 2020 je zde. Jaké atraktivní tituly chystáme ke stažení?    

Celý článek
Knihovník / knihovnice do Ústřední knihovny

Městská knihovna v Praze hledá vhodné uchazeče / uchazečky na plný úvazek do Ústřední knihovny.    

Celý článek
Další stránka
strana z  5