Knihovna pro děti a rodiče

Den dětí, který se koná 1. června 2023, je dobrá příležitost pro děti i rodiče strávit společný čas a pobavit se. Neváhejte a přijďte do knihovny, kde vás čeká spousta zábavy.    

Celý článek
Knihovna v létě 2023

Knihovna je tu pro vás i během prázdninových měsíců.    

Celý článek
Mobilní aplikace knihovny v novém

Od února je k dispozici nová aplikace pro chytré telefony. Tuto aplikaci si můžete stáhnout na Google Play, zatím pouze ve verzi pro Android.    

Celý článek
Doučování v Bohnicích

Pojďte dohnat učení do pobočky Bohnice.    

Celý článek
Jak máme zavřeno v roce 2023

Věnujte pozornost aktuálním informacím o uzavírkách našich poboček během roku 2023.    

Celý článek
Knihovna v roce 2023

Co přinese rok 2023 Městské knihovně v Praze? Nové celoknihovní téma, otevření dvou poboček i ohlédnutí za třicítkou Filmového klubu.    

Celý článek
Knihovní řád 2023

Jaké novinky přináší novela knihovního řádu, která bude platná od 1. ledna 2023? Knihovna bude i v roce 2023 stát stejně, zdraží rezervace.    

Celý článek
Doučování v knihovně zábavně a zdarma

Na pobočkách knihovny díky spolupráci s organizací Nová škola, o. p. s., probíhá doučování, které je dostupné a otevřené všem dětem, jež potřebují jakoukoli pomoc se školou – od kontroly domácího úkolu, přes podporu při zvládání běžné školní látky až po pomoc s přípravou na přijímačky.      

Celý článek
Projděte se Čimickým hájem

Knihovnice a knihovníci z pobočky Bohnice připravili venkovní hru pro rodiny s malými dětmi. Projděte se Čimickým hájem a putujte za kouzelnou bylinou.    

Celý článek
Online programy pro školy

V nabídce najdete předem připravené programy pro oživení výuky, pracovní listy a možnosti vstupu do výuky v rámci online lekcí.    

Celý článek