Na této stránce najdete archiv fotogalerií z akcí, které jsme pořádali na našich pobočkách.

14. 06. 2014 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (17)

Piráti v Dejvicích

Dejvická pobočka se během Pražské muzejní noci zaplnila piráty hledajícími poklad. Malí piráti si odměnu museli zasloužit. Podíl na nalezené bohatství získal ten, kdo si vyrobil pirátský kostým a prokázal, že zvládne střílet z katapultu, správně zakotví, uváže lodní uzly, uloví něco k snědku, nebojí se vstoupit do strašidelné jeskyně a při pohledu dalekohledem mu nic neunikne. Fotila Jitka Roškotová.

03. 06. 2014 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (8)

Petr Nikl- Divňáci z Njůjorku

Unikátní beseda s autorem se odehrála 22. 5. v knihovně Dejvice. S Petrem Niklem, t.č. dlícím v New Yorku, si přes Skype povídala herečka Simona Babčáková, dejvická čtenářka. Akce byla součástí projektu Literáti z naší čtvrti Prahy 6. Foto Míla Linc.

20. 05. 2013 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (11)

Vhrsti v Dejvicích

Pod tajemným jménem se skrývající autor knížek pro malé děti četl a maloval v dejvické knihovně. Setkání se konalo díky finanční podpoře Městské části Praha 6. Fotila Irena Šormová.

08. 12. 2012 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (21)

Cirkus Kuskus

Zábavný a interaktivní cirkus s množstvím atrakcí a artistických kousků včetně krocení zvěře se odehrál druhou adventní sobotu v Dejvicích. Představení vymyslela a zahrála Marka Míková spolu s Hanou Grančicovou, akce se konala za finančního přispění Městské části Praha 6. Fotila Irena Šormová.

26. 11. 2012 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (13)

Ladislav Karpianus v Dejvicích

Díky finanční podpoře Městské části Praha 6 mohly děti naslouchat citlivému příběhu Kryštofa, vymýšlet, co se dá najít v popelnici a vyhrát knihu s podpisem autora. Foto Irena Šormová

21. 11. 2012 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (11)

Renáta Fučíková v Dejvicích

Obrazové putování historií Evropy si prohlédly a vyslechly děti z dejvických škol. Akce se konala díky finanční podpoře Městské části Praha 6. Foto Irena Šormová.

09. 06. 2012 | Jakub ŘEHÁK
Fotografií (15)

Muzejní noc 2012 v Dejvicích

Stejně jako vloni byl program Muzejní noci v Dejvicích zaměřen především na dětské návštěvníky. Knihovníci z NTK, kde sídlí naše pobočka, se celé odpoledne připravovali na svou muzejní noc, budovou zněly vášnivé rytmy, tu bubnů, tu klasiky a později k večeru se vestibul zaplnil návštěvníky, kteří se těšili na laserovou show, zajímavé chemické pokusy či tajemnou badatelnu. Fotila Irena Šormová.