Přednáška - Deprese a úzkosti – realita současnosti
Přednáška Pro dospělé
Deprese a úzkosti – realita současnosti
Kde Online
Kdy 21.4.2021 | 18:00

Vstupné zdarma

Psychologové a psychiatři si v dnešní době na nedostatek klientů rozhodně nemohou stěžovat. Psychofarmaka začínají být běžnou součástí domácích lékáren. Proč tomu tak je? O tématu pohovoří MUDr. Alena Večeřová Procházková a prostor bude i pro vaše dotazy. Akce proběhne na streamovací platformě ZOOM.

Tip! Rozhovor s MUDr. Alenou Večeřovou Procházkovou.

MUDr. Alena Večeřová Procházková

MUDr. Alena Večeřová Procházková vystudovala psychiatrii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Tím ale její vzdělávání zdaleka neskončilo. Má za sebou psychoterapeutické výcviky (certifikace v psychosomatice, sebezkušenostní výcvik SUR, výcvik v integrativní supervizi, výcvik v biosyntetické psychoterapii) a také řadu speciálních kurzů.

V současné době působí v psychiatrické ambulanci na Poliklinice Spořilov, v rámci své praxe pak provází klienty v procesu individuální terapie, vede výcvikové terapie a supervize, jako lektorka se věnuje výcviku psychoterapeutů (Skálův institut, Český institut biosyntézy). Angažuje se také ve výuce budoucích psychiatrů, podílí se na přednáškách pro lékaře a pracovníky pomáhajících profesí. Její hlavní profesní zájem zahrnuje psychosomatiku, deprese a úzkostné poruchy, závislosti, poruchy osobnosti a neurovědní přístupy. Co ji baví vůbec nejvíce je probouzet v lidech chuť tvořivě žít.