Hry - Únikovka v bibliobusu
Hry Pro dospělé
Únikovka v bibliobusu
Kdy 22.9.2021 | 14:00

Vstupné zdarma

Bibliobus IVECO, který naši čtenáři znají jako bibliobus číslo jedna, odchází po sedmnácti letech provozu do zaslouženého důchodu. A jako překvapení na rozloučenou jsme jeho interiér proměnili v únikovou hru, kterou si nyní můžete zahrát.

Zakletý Knihovník

Temnota, která brání spisovatelům dokončit jejich díla, se dere do našeho světa. Náš kolega, knihovník Tomáš Krátký, se rozhodl s ní bojovat, ale zmizel. Jděte v jeho stopách, odhalte tajemství knihovny, zachraňte knihovníky a porazte temnotu jednou pro vždy.

Tip! Mapka areálu ke stažení [PDF, 1631 kB]

Na únikovku se objednávejte předem. Jak na to?

Na tomto odkazu si vyberete z nabízených termínů a pošlete mail na adresu: unikovka@mlp.cz kam napíšete datum a čas, kdy si chcete přijít zahrát a přezdívku pod kterou si přejete rezervaci založit (jméno týmu). Rezervace se budou propisovat do kalendáře, který je veřejný a v rámci GDPR nedoporučujeme uvádět jméno. V okamžiku, kdy Vám přijde potvrzovací mail s ověřovacím kódem je Vaše rezervace platná. Hra trvá 30minut a je vhodná pro skupinky 2–5 osob.

Po dobu konání akce Svět Knihy 23/09 – 26/09 je únikovka v provozu bez nutnosti rezervace.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.