Setkání - Exkurze po prostorech Ústřední knihovny
Setkání Pro dospělé
Exkurze po prostorech Ústřední knihovny
Kdy 28.10.2021 | 10:00

Vstupné zdarma

Jak to vypadá ve skladu Ústřední knihovny a jak funguje samoobslužná linka na vracení knih? Pojďte se ponořit do tajů knihovny v rámci Dne otevřených dveří pořádaného Magistrátem hlavního města Prahy a zažít komentovanou prohlídku institucí s knihovníkem. Pokud jste naším čtenářem, můžete tuto příležitost využít také k vrácení či půjčení titulů z volného výběru. Procházka bude trvat přibližně hodinu. Sraz zájemců je před hlavním vchodem do knihovny z Mariánského náměstí.

Den otevřených dveří pražského magistrátu také nabídne návštěvu Rezidence primátora hl. m. Prahy ve stylu art deco, kterou navrhl architekt František Roith a která je součástí budovy Městské knihovny. Dalším otevřeným prostorem je budova Nové radnice na Mariánském náměstí či Škodovy salonky v Jungmannově ulici. Akce bude obohacena o množství doprovodného programu v režii příspěvkových organizací včetně Městské knihovny v Praze.

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.