Bookport
31. 3. 2021, WEBREDAKTOR

Román, napsaný sytým postmoderním jazykem, je vyváženou kompozicí, v níž se naléhavě ozývají témata zla či zrádných a scestných ideologií, které ženou lidstvo do záhuby.

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT!

Cabré Jaume – Přiznávám, že…

Adria Ardevol je od dětství považován za zázračného chlapce. Má neuvěřitelný talent na cizí jazyky a projevuje i nadání k houslové hře. Rodiče brzy jeho vlohy odhalí, ale místo aby je nechali rozvíjet přirozenou cestou, podrobují Adriu pedagogické šikaně, která má z jejich syna vyrobit génia.

Po otcově tragické smrti se však Adria osamostatňuje, vymaní se z matčina vlivu a začně se věnovat studiu kulturních dějin, jež ho bytostně zajímají. V dospělém věku hovoří plynule deseti jazyky, přednáší na univerzitě, dosáhne ocenění i věhlasu – nenachází ale žádný trvalý vztah k ženě, což ho neobyčejně rmoutí.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.

Mohlo by vás zajímat