Bookport
12. 5. 2021, WEBREDAKTOR

Doktor Vavřinec Szeghalmi je tak očitý svědek líčící podivuhodné události v dopisech svému příteli.

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT!

Vavřince Szeghalmiho Listy ze světa stínů

Szeghalmi Lőrincz Mladý užhorodský lékař vyznávající racionalitu a vědecká řešení je nucen se zhostit vysvětlení jím tolik odmítaných nadpřirozených jevů, které se odehrály v Užské župě roku 1839. Události, ve kterých mladý lékař čelí hrůzným vraždám, oživlým mrtvolám a pomstychtivým duchům, jsou těžkou zkouškou pro racionální mysl i složitou hádankou k rozluštění. Naštěstí má Vavřinec několik nevšedních pomocníků, kteří ho pozvolna s nadpřirozenými událostmi vedou k zamyšlení, zda skutečně není opravdu něco pravdivého na věcech „mezi nebem a zemí“. Tak i v mysli vědecky založeného doktora klíčí víra ve svět stínů.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.
JAK SE PŘIHLÁSIT DO BOOKPORTU – VIDEO NA YOUTUBE

Mohlo by vás zajímat